Kategorie
Náhodné produkty

Mléčná rýže 1 kg

Naše cena: 80.00 Kč

CHAMPAGNE (bílá)

Naše cena: 610.00 Kč

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?HMB 400 tab.

Stimulanty a energizéry

Cena s DPH:450.00 Kč
Dostupnost:Skladem 2 ks
ks

 POPIS

HMB je jedním z nejsilnějších legálních doplňků sportovní výživy, který je využíván sportovci usilujícími o výraznou podporu nárůstu svalové hmoty a síly. 
 
Koncentrace beta-hydroxy-beta-methylbutyrátu:  84 %
 
1 tableta: 850 mg
 
Složení: Ca-HMB 500 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinný
 
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. HMB spotřebujte do 4 měsíců od otevření.
 
Vyrobeno v ČR. 
 
HMB :
*brzdí rozpad svalů při extrémní zátěži nebo způsobený věkem
*HMB slouží k udržení svalové hmoty při přerušení tréninku
*již po 14 dnech zvyšuje sílu
*HMB posouvá hranici přetrénování 
*snižuje vylučování hormonu kortizolu katabolického pro svaly 
*beta-hydroxy-beta-methylbutyrát přispívá ke svalové regeneraci 
 
 
Jen HMB a Tribulus dokáží tak efektivně zvyšovat poměr čisté svalové hmoty na úkor tuku. HMB , derivát větvené aminokyseliny L-Leucinu je studiemi prezentován jako antikatabolická ketokyselina. Ta omezuje rozklad svalů, který vzniká v důsledku intenzivní zátěže nebo změn způsobených stářím. Ketokyseliny, např. HMB beta-hydroxy-beta-methylbutyrát mají omezovat katabolické účinky katabolického hormonu kortizolu, který organismus vyplavuje v důsledku stresu, tělesné zátěže (tedy hlavně tréninku), stárnutí organismu… Uvědomíme-li si, že svalový katabolismus za jediný den pohltí největší část nově vytvořené svalové hmoty, slibuje HMB poměrně lákavé přírůstky svalů. Svalový přírůstek při užívání HMB je berme ale s rezervou. HMB by se měl projevit zkvalitněním svalové tkáně a zvýšením síly cvičence. Některé studie o HMB však také uvádějí i vliv HMB na počet provedených cviků. Využití HMB může být mnohostranné se zacílením na široké spektrum sportů.
 
Použití:
 
HMB užívejte denně 1 tabletu na 10 kg tělesné hmotnosti. 80 kg osoba by měla užívat 8 tablet denně. Sportovec stejné váhy může užívat až 12 tablet. Každou tabletu dobře zapijte. Tablety HMB můžete užít naráz nebo průběžně během dne.