Kategorie
Náhodné produkty

REDOX EXTREME (90CAPS.)

Naše cena: 660.00 Kč

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?Testosterol 250 30 caps - Megabol

Stimulanty a energizéry

Cena s DPH:200.00 Kč
Dostupnost:Skladem 6 ks
ks

 

Testosterol™ 250: přírodní anabolizant na rychlé dosažení svalové hmoty

Testosterol 250 je mimořádně silný anabolizant, se kterým dosáhnete vytoužené svalové přírůstky za krátkou dobu. Stačí vám kvalitní strava, zvýšený příjem bílkovin, rozumný trénink a - Testosterol 250, efektivní stimulant sekrece testosteronu. S vyšším obsahem testosteronu dokážete zvedat těžší váhy, které jste předtím nedokázali zvládnout, vaše svalová hmota se bude rychle zvětšovat.

 

Tento přípravek je na bázi účinných frakcích rostlinných sterolů, tedy chemických sloučenin odvozených od steranu. Užívání Testosterolu 250 má různorodé biologické účinky, které závisí na mnoha endogenních a exogenních faktorů. Podstatnou roli hrají kvantitativní vztahy mezi steroidními hormony, existující v systému před konzumací přípravku, protože steroly, které přípravek obsahuje, nejsou jen substrátem pro syntézu testosteronu, ale i jiných steroidních hormonů. Některé metabolity sterolů mohou v organismu napodobovat typické hormony a soupeřit s nimi o receptory v tělesných buňkách, což vede k modifikaci mnoha fyziologických funkcí. Společným výsledkem těchto procesů je regulace kvantitativních vztahů mezi 17-ketosteroidy, testosteronem, progesteronem, androsteronem a kortikosteroidy.

Testosterol 250 a jeho účinky:

  • obsažené steroly jsou prekurzorem pro syntézu estrogenů a testosteronu, přičemž je kvantitativní vztah mezi estrogeny a androgeny v případě nesrovnalosti regulace. Četné analogy testosteronu vznikající ze sterolů v některých místech lidského organismu blokují receptory pro androgeny (androsteron, androstenedione, dihydrotestosteron). To však nesnižuje anabolický efekt, protože jejich vliv na přeměny aminokyselin, tuků a bílkovin zůstává stejný.
  • působí anabolicky a podporuje rychlý nárůst svalové hmoty
  • jsou prekurzorem biosyntézy 17-ketosteroidů (zahrnují dehydroepiandrosteron DHEA) působících androgenní a tedy anabolicky (rozvoj svalů) a maskulinizačně.
  • jsou prekurzorem biosyntéty mineralokortikosteroidů (aldosteron)
  • povzbuzují syntézu glykogenu v játrech
  • urychluje hojení poranění svalů, regeneraci svalové, pojivové a epileliální tkáně. Rostlinné steroly jsou přírodními inhibitory mediátorů bolesti a zánětu
  • patří k lipotropním látkám, tj. látkám zabraňujícím ukládání tuků v kosterních svalech, srdci, ledvinách a játrech
  • zlepšují duševní stav a fyzickou kondici

 

Nežádoucí účinky

Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky během požívání rostlinných sterolů.

Složení

rostlinných steroly, inulin, fenolové glykosidy, flavonoidy, fitochinony.

 

Dávkování

Dávkujte 1 kapsli denně po snídani nepřetržitě 45 dnů. V případě, že jste pokročilý bodybuilder nebo máte hmotnost vyšší než 85 kg, dávkování zdvojnásobte.

Nutriční hodnoty1 kapsle
Rostlinné steroly250 mg
Inulin15 mg
Fenolové glykosidy1,75 mg
Flavonoidy0,75 mg
Fitochinon0,01 mg