Kategorie
Náhodné produkty

Olimp - Erekton Fast (8tab)

Naše cena: 440.00 Kč

ZMA+B6 (90 tab.+90 tab. GRATIS)

Naše cena: 235.00 Kč

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?ZMA+B6 (90 tab.+90 tab. GRATIS)

Stimulanty a energizéry

Cena s DPH:235.00 Kč
Dostupnost:Skladem 1 ks
ks

 Zvýšené využívání zinku a hořčíku organismem má za následek přirozené zvýšení hladiny testosteronu a růstového faktoru. Pro zvýšení jejich absorbce a vstřebávání je přidán vitamin B6. 

ZMA + B6 je kombinací životu důležitých minerálních látek / vitamínů, se zinkem, hořčíkem a vitamínem B6. Zinek a hořčík přispívají k normální syntéze bílkovin, k udržování normálního stavu kostí, a hrají roli při dělení buněk. * Zinek a vitamín B6 přispívají k normální činnosti imunitního systému. * Hořčík a vitamín B6 přispívají k tlumení únavy a vyčerpání, ke tvorbě energie látkovou přeměnou, k normální funkci psychických procesů. * Zinek hraje roli při normální syntéze DNA, při přeměně látek na bázi kyselin, při metabolismu sacharidů a makroživin, při normální kognitivní činnosti, a také přispívá k plodnosti a reprodukční schopnosti. * Hraje důležitou roli při procesech látkové přeměny mastných kyselin, při udržování normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a při vidění, jakož i při udržování normální hladiny testosteronu, a ochraně buněk před oxidativním stresem. * 
 
Hořčík přispívá k udržování normálního stavu zubů, k rovnováze elektrolytů, k normální činnosti nervového systému: k neurotransmisu a k smršťování svalů včetně srdečního svalu. * Vitamin B6 hraje roli při tvorbě červených krvinek, a při regulaci hormonálních procesů. * 
 
* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).
 
Doporučené dávkování:
 
 
Použijte 2 tablety po dobu 30 minut před spaním s 250 ml vody. Varování: Nepřekračujte doporučenou dávku, která má být spotřebována do 24 hodin. Přípravek nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli jeho složku. Doplněk stravy nepoužívejte po datu minimální trvanlivosti. Datum minimální trvanlivosti je na straně obalu. Doplněk stravy nemůže být použit jako náhrada pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.
 
Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Účinné látky

Porce2tab  
Počet davek v balení45+45  
Balení90tab+90tab gratis  
SlozeniZMA+B6  
Obsah v jedné dávce zaw:RWS *
 magnézium210 mg56%
 zinek30 mg300%
 Vitamin B64 mg286%